Značka E-Blue bola založená v roku 1999 skupinou nadšených dizajnérov a hráčov v japonskej Osake. V spolupráci s najlepšími svetovými hráčmi vyvíjajú najúčinnejšie herné zbrane a zariadenia. Cieľom E-Blue sú kvalitné produkty s vynikajúcim a skvelo prepracovaným dizajnom pre mladú generáciu, ktoré denne využívajú spokojní užívatelia na celom svete. Zamerania na vývoj predovšetkým herných počítačových doplnkov pre skupinu nadšencov počítačových hier tzv. „free time players“ pokrýva celú škálu produktov vhodných tak pre začiatočníkov ako aj skúsených hráčov. E-Blue sa zameriava nie len na herné príslušenstvo ako sú myši, klávesnice, slúchadlá či podložky pod myši, ale aj na herný nábytok – stoly, kreslá a všetko, čo hráča obklopuje.

Spoločnosť E-Blue získala príležitosť spolupracovať s uznávaným americkým filmovým producentom - štúdiom Marvel, a tak všetkým fanúšikom známeho superhrdinu prináša Iron Man myši, klávesnice, slúchadlá a podložky pod myši. Produkty Iron Man 3 kombinujú perfektný dizajn a skvelú funkčnosť v jednom a v tomto duchu sa E-Blue podarilo vyrobiť produkty profesionálnej kvality, precízneho spracovania a výnimočného dizajnu v PC perifériách.

Produkty E-Blue môžu fanúšikovia nakúpiť v USA, Kanade, Veľkej Británii a ďalších viac ako 50 krajinách sveta. Viac ako polovica svetovej populácie má dnes možnosť zakúpiť produkty značky E-Blue a užiť si kvalitu, dizajn a potešenie, ktoré táto značka prináša. Značka E-Blue je pripravená poskytnúť svojím zákazníkom veľa zábavy a mnoho štýlových a trendy výrobkov.