Každoročne sa chcú tisícky výrobcov pochváliť tým najlepším na svete, na veľtrhu CES v Las Vegas a výrobca herných doplnkov E-Blue nemohol chýbať.

Zabudnite však na klasické výstavné stánky tak ako ich poznáte. E-Blue ako jediný z vystavovateľov v hernom pavilóne neponúka len jednotlivé produkty, ale rovno celú E-Sport arénu. Návštevníci sa tak mohli aspoň na chvíľu stať profesionálnymi hráčmi, usadiť sa v pohodlných herných ergonomických kreslách za podsvietené herné stoly a drviť súpera so špičkovými klávesnicami a myškami. Pre zvýšenie atraktivity expozície bola predná rada herných stolov vybavená sériou Iron Man a Avangers, ktoré vznikli v spolupráci s americkým filmovým producentom Marvel. Náročný hráči mohli vyskúšať najnovšiu sériu FPS doplnkov.

V svetovej premiére bol naviac predstavený variabilný herný all-in-one, teda monitor s počítačom v jednom zariadení, ktorý si môžu hráči prispôsobiť podľa svojich predstáv a vybaviť si ho hardwerom tak, aby vyhovoval hre ktorej sa venujú. Aj vďaka tomuto kúsku môže o sebe značka E-Blue hrdo prehlásiť, že ako jediná na svete ponúka hráčom kompletné vybavenie pre e-sport – veľké množstvo doplnkov ako sú klávesnice, myši, podložky pod myš, slúchadlá a stojany k nim, ale taktiež podsvietené stoly, ergonomické kreslá a all-in-one počítač.

Potešujúcou správou je, že si konečne svetový výrobcovia našli cestu do srdca Európy a pre svoje európske zastúpenie si značka E-Blue zvolila českú firmu.

 

 

VIDEO

 

 

FOTOGALÉRIA